Стелаж "Піксель 2" української меблевої фабрики Світ Меблів - ідеальний варіант для вашої вітальні.
Розміри (довжина*висота*глибина), мм:
- Загальні габарити - 718 х1845х320.
Матеріал: корпус ДСП.
Колір: німфеа,дуб аппалачі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип тумби | пряма |
| Колір | Чорний |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Німфея Альба, Дуб |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 718 мм |
| Глибина стелажу | 320 мм |
| Висота стелажа | 1845 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 369 ₴





Відправка з 13 травня 2026