Вітрина REG1W2SL КАСПІАН мілано БРВ (ВМК) однодверна з двома шухлядами – елемент модульної системи Kaspian BRW від фабрики ВМК-Україна. За дверима зі вставкою із прозорого скла встановлені три полиці.
Розміри: шир./вис./гл. – 56/200,5/40,5 см.
Розміри: шир./вис./гл. – 56/200,5/40,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вітрини | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге магія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 560 мм |
| Глибина вітрини | 405 мм |
| Висота вітрини | 2005 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 360 ₴

Відправка з 02 травня 2026