Модульна система «Лаціо» українського виробника Світ Меблів виготовлена з високоякісних матеріалів і прослужить вам довгу службу. Виконана в класичному стилі, добре буде виглядати в великих кімнатах з високими стелями завдяки декору карнизами. Даний меблевий комплект створений для людей, яким подобається розкіш, вишуканість і помпезність.
Матеріали:
Корпус: каштан,білий (ДСП).
Фасади: прованс темний (патіна, ДСП, МДФ)
Обідній стіл - 1400*800*764.
Модель комплектується підсвіткою.
Елементи з висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 764 мм |
| Висота столу | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 507 ₴






Відправка з 10 травня 2026