Ліжко 140 "Кім" Модульної спальні Кім від виробника Меблі Сервіс бездоганна якість матеріалів та фурнітури – ще одна незаперечна перевага цього гарнітуру.
Габаритні розміри ліжка
-
Довжина ліжка 218.5 см
-
Ширина ліжка 150.6 см
-
Висота ліжка з урахуванням узголів'я 98.7 см
Розміри рекомендованого матраца: 140х200
Матріал: ДСП
Виріб є елементом модульної спальні "Кім" Мебель Сервіс.
Ліжко Кім ламель 1400 -ламелі не входять до комплектації ліжка (замовляються окремо)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Стан | Новий |
| Тип ліжка | полуторне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98.7 см |
| Довжина ліжка | 218.5 см |
| Ширина ліжка | 150.6 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 906 ₴





Відправка з 09 травня 2026