Оригінальний та витончений столик помістить за собою велику родину. Він надасть вашій кімнаті елегантності та витонченості в дизайні. Ще одним плюсом є те, що він розкладається і стає ще більшим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 825 мм |
| Довжина столу | 2000 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2500 мм |
| Ширина столу | 1020 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Глянець Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 306 ₴


Відправка з 09 травня 2026