Розкладний стіл досить непоганий варіант на малу кухню. Такі столи чудово підійдуть до сучасних кухонь і не лише. Всі елементи з яких він виготовлений досить якісні та прослужать тривалий час. Зробіть собі гарний та практичний подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 735 мм |
| Довжина столу | 1500 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Глянець білий/дуб крафт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴



Відправка з 09 травня 2026