
KUBIK L (кулька) письмовий стіл 1200*776 дуб клондайк/антрацит
5 632 ₴
- Під замовлення
- Код: KUBIK_L
Відправка з 25 травня 2026+380 (68) 750-26-56
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kubik - це надійна міцна конструкція та продуманий дизайн, націлений на максимально безпечне та зручне розташування Вашого комп'ютера та супутньої техніки на просторій стільниці та спеціально відведеній ніші, розміри якої також дозволяють розмістити книги, папки та інше. Він чудово доповнює як домашню, так і офісну атмосферу, додає затишку та комфорту.
Стіл поставляється у розібраному вигляді. Виріб повністю готовий до складання, додається докладна інструкція, завдяки якій зібрати його самостійно не складе труднощів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intarsio |
| Тип столу | прямий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 786 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб клондайк/антрацит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 632 ₴