Ліжко 120х200 Луна MiroMark виготовлено фабрикою MiroMark,Виконано в стилі модерн.
Даний виріб поєднує стильний дизайн, розумну ціну і практичність в експлуатації, що створює затишну атмосферу в Вашому домі. Матеріал виготовлення корпусу меблів – ламінована ДСП. Матеріал виготовлення фасаду меблів – ламінована ДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 95 см |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 125 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Лава/Дуб Крафт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 398 ₴


Відправка з 09 травня 2026