Підвісна тумба 2шх Віва / Viva MiroMark виготовлено фабрикою MiroMark,Виконано в стилі Сучасний.
Матеріал виготовлення корпусу меблів – ламінована ДСП.
Матеріал виготовлення корпусу меблів – ламінована ДСП.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота тумби | 47 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Ширина тумби | 45.5 см |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Глянець Білий/Мат Антрацит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 438 ₴



Відправка з 10 травня 2026