Ліжко (каркас) Паріс LOZ/140 полуторне. Ліжко окремо комплектується основою та матрацом. Також додатково ліжко можна укомплектувати ящиком для білизни.
Усі елементи системи Паріс виконані у стилі модерн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 84 см |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 145 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 50 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Джанні/сосна ларико |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 490 ₴



Відправка з 02 травня 2026