Вітрина REG1W1S ОРЕГОН (ВМК) однодверна з висувною скринькою – елемент модульної системи Oregon від фабрики ВМК-Україна. Корпус виготовляється з ламінованої ДСП товщиною 16 мм (кришка – 22 мм), фасад – з ламінованої ДСП 16 мм та МДФ 22 мм. Дно ящика та задня стінка виконані з ДВП 3 мм. Двері оснащені вставкою із прозорого скла. Усередині встановлені чотири скляні полиці. Використовуються телескопічні напрямні повного висування та петлі Hettich.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 1950 мм |
| Глибина вітрини | 400 мм |
| Ширина вітрини | 550 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сосна Аризона/Дуб Большон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 730 ₴

Відправка з 02 травня 2026