Обідній стіл STO/140 ЛОРЕН (ВМК) розкладний – елемент модульної системи Loren від фабрики ВМК-Україна. Розкладається до 180 см. Стільниця виготовляється з ламінованої ДСП, ніжки - масив дерева.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге магія/монтеверде |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 314 ₴


Відправка з 02 травня 2026