Чудове односпальне ліжко (каркас) Кентукі LOZ/90, має стриманий дизайн у класичному стилі, чудово підійде для дитячих чи підліткових кімнат. Білий із сріблястою патиною - це універсальний відтінок, який підійде до будь-якого інтер'єру, а також візуально розширить простір приміщення. Ліжко комплектується без основи, основу та матрац можна придбати окремо.
Усі елементи системи Кентуки виконані у класичному стилі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 81 см |
| Довжина ліжка | 208 см |
| Ширина ліжка | 99 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 50 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий альпійський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 270 ₴

Відправка з 02 травня 2026