Класичне одномісне ліжко (каркас) Каспіан LOZ 90 дуже хороший варіант в кімнату підлітка. Завдяки стриманому дизайну таке ліжко підходитиме до будь-якого інтер'єру.
Усі елементи системи Каспіан виконані у стилі мінімалізм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 74 см |
| Довжина ліжка | 207 см |
| Ширина ліжка | 96 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 50 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 050 ₴



Відправка з 02 травня 2026