Класичне, універсальне ліжко Монтана, дуже стильно виглядатиме у будь-якій спальні. На такому ліжку сон буде комфортним та спокійним. Сучасне та гарне узголів'я значно підвищує зручність використання ліжка, особливо для дітей, адже подушка та ковдра завжди будуть на місці.
Ліжко додатково комплектується ламелями та матрацом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота спального місця | 50 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206 см |
| Ширина ліжка | 127 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 80 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴

Відправка з 02 травня 2026