Ліжко LOZ/90 (каркас) ЗЛАТА БРВ (ВМК) - зручне односпальне ліжко модульної системи Zlata від фабрики ВМК-Україна. Додатково комплектується основою (90x200x28 см). Матрац купується окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 81 см |
| Довжина ліжка | 204 см |
| Ширина ліжка | 95 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 50 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб тахо/німфея альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 142 ₴


Відправка з 02 травня 2026