Вітрина Злата REG1W3D містить чотири відділення. За лівими дверима кріпиться дві скляні полиці з led-підсвічуванням. Праворуч закрите відділення із трьома полицями. Знизу розташовано два відділення з широкою полицею в кожному.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 1950 мм |
| Глибина вітрини | 410 мм |
| Ширина вітрини | 900 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб тахо/німфея альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 244 ₴


Відправка з 02 травня 2026