Вітрина REG1W3S ДЖУЛІ БРВ (ВМК) однодверна із трьома висувними ящиками – елемент модульної системи July від фабрики ВМК-Україна. Виготовляється з ламінованої ДСП в ефектному кольорі: венге магія / дуб конкордія. Додатково комплектується підсвічуванням. Двері обладнані вставкою з прозорого скла і встановлюються як з правого, так і з лівого боку. Усередині розташовані три полиці, у тому числі дві скляні. Використовуються петлі Hettich та роликові напрямні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2000 мм |
| Глибина вітрини | 400 мм |
| Ширина вітрини | 520 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге магія/ дуб конкордія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 670 ₴


Відправка з 02 травня 2026