Настінна вішалка Герман PAN / 15/9 з модульної системи Герман від фабрики БРВ - Україна. Вішалка має п'ять гачків та полицю для головних уборів.
Усі елементи системи Герман виконані у стилі модерн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1490 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб прання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 350 ₴


Відправка з 02 травня 2026