Вітрина Герман REG1W2S/20/7 БРВ виробництва компанії меблів Блек Ред Вайт співслужить вірну службу у вашому будинку. Цікавий колір виробу – дуб стірлінг – підходить для класичних помпезних інтер'єрів. Функціональні можливості вітрини не можна перебільшити. Характеристика меблів радує чотирма нішами для зберігання речей, двома висувними ящиками, скляними дверцятами, наявністю LED-підсвічування. Корпус та фасад меблів створені з деревно-стружної плити з використанням елементів МДФ. Купити вітрину з колекції Герман можна з легкістю у нашому інтернет-магазині. Ціна виробу повністю відповідає показникам якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2000 мм |
| Глибина вітрини | 420 мм |
| Ширина вітрини | 680 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб прання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 610 ₴


Відправка з 02 травня 2026