Вітрина Амелія REG 1W1D/21/9 зробить дизайн вашого приміщення свіжішим, а життя більш комфортним. Вітрина укомплектована вставкою із загартованого скла, всередині розташовано п'ять полиць, у тому числі дві скляні, до яких кріпиться підсвічування. За правими дверима встановлені чотири полиці.
Усі елементи системи Амелія виконані у стилі мінімалізм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ВМК-УКРАЇНА |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2100 мм |
| Глибина вітрини | 410 мм |
| Ширина вітрини | 900 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Німфея альба/білий глянець + венге магія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴

Відправка з 02 травня 2026