Стол обеденный STO/160 КОЭН Гербор с прямоугольной столешницей – элемент модульной системы Koen от фабрики Gerbor-холдинг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 860 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге магія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060 ₴


Відправка з 02 травня 2026