Тумба СЕЛЕНА REG4D української фабрики Гербор-холдинг для вітальні. Містить чотири двері. Обладнана підвісними петлями FGV. Для відкриття використовуються металеві квадратні ручки SIRO з орнаментом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2040 мм |
| Глибина вітрини | 600 мм |
| Ширина вітрини | 370 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Ясен сніжний / дуб ансберг темний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 850 ₴


Відправка з 02 травня 2026