Міні-передпокій Непо PPK включає: полиці для взуття, тумбу з висувним ящиком, штангу для вішалок, три гачки, полицю для зберігання головних уборів і дзеркало.
Усі елементи системи НЕПО виконані у стилі мінімалізм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Висота | 1840 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Кількість полиць (відділів) для взуття | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 340 ₴



Відправка з 04 травня 2026