Тумба мобільна на коліщатках KON 3S КАБІ Гербор - це містка та компактна тумба, яка може мати безліч застосувань. Ви можете поставити її під столом, створюючи додатковий простір для документів, а можете користуватися окремим модулем. Містить три висувні ящики. Корпус та фасади виготовляються з високоякісного ДСП у цікавому поєднанні колірних рішень: корпус у "попелястому" кольорі, одночасно є витонченою рамкою для "антрацитових" фасадів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри | |
| Висота тумби | 500 мм |
| Глибина тумби | 560 мм |
| Ширина тумби | 400 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Попелястий/антрацит |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴





Відправка з 02 травня 2026