Вітрина REG2W2D із модульної системи Еріка від виробника Гербор. Корпус вітрини виготовлений з ламінованої деревинно-стружкової плити товщиною 16 мм, фасад зроблений також з ламінованого ДСП з елементами МДФ. Вітрина має довжину 104 см, висоту 158 см та глибину 45,5 см. Вітрина кольору дуб техас, а на фасаді світло-сірий софт тач. У вітрини чотири двері, що відкриваються, верхні дві двері зі скляними вставками з прозорого скла, є вісім полиць, чотири верхні полиці з прозорого скла. Товар доставляється у заводській упаковці, у розібраному вигляді. Інструкція для самостійного збирання додається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 1580 мм |
| Глибина вітрини | 450 мм |
| Ширина вітрини | 1040 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дуб Техас/світло-сірий софт тач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 650 ₴




Відправка з 02 травня 2026