Тумба для взуття 1D із модульної системи Вайт від виробника Гербор. Корпус тумби виготовлений з ламінованої деревинно-стружкової плити товщиною 16 мм, фасад зроблений також з ламінованого ДСП і МДФ. Тумба для взуття має висоту 51 см, ширину 73 см і глибину 35 см. Тумба кольору ясен сніжний, обробка фрезерованого декору (сосна срібна). Товар доставляється у заводській упаковці, у розібраному вигляді. Інструкція для самостійного збирання додається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 730 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Ясен сніговий/Сосна срібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 860 ₴



Відправка з 02 травня 2026