Настінна вішалка із модульної системи Вайт від виробника Гербор. Корпус вішалки виготовлений з ламінованої деревинно-стружкової плити товщиною 16 мм, фасад зроблений також з ламінованого ДСП і МДФ. Вішалка має висоту 160 см, ширину 70 см і глибину 4 см. Вішалка кольору ясен сніжний, обробка фрезерованого декору (сосна срібна). Біля вішалки п'ять декоративних гачків для речей. Товар доставляється у заводській упаковці, у розібраному вигляді. Інструкція для самостійного збирання додається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Колір | Ясен сніговий/Сосна срібний |
| Ширина спального місця | 180 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 730 ₴



Відправка з 02 травня 2026