Вітрина 1D1W із модульної системи Вайт від виробника Гербор. Корпус вітрини виготовлений з ламінованої деревинно-стружкової плити, фасад зроблений також з ламінованого ДСП і МДФ. Вітрина має висоту 221 см, ширину 76 см та глибину 43 см. Вітрина кольору ясен сніжний, а оздоблення фрезерованого декору (сосна срібна). У вітрини дві двері, що вертикально відкриваються, зі скляною вставкою на фасаді і чотири скляні полиці. Товар доставляється у заводській упаковці, у розібраному вигляді. Інструкція для самостійного збирання додається.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Висота вітрини | 2210 мм |
| Глибина вітрини | 430 мм |
| Ширина вітрини | 760 мм |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Ясен сніговий/сосна срібна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 610 ₴



Відправка з 02 травня 2026