Меблі Гоу представлені в кольорі: дуб сонома. Характеризується довгастими ручками, квадратними ніжками та великими дзеркалами, що візуально збільшують простір. Чудово впишеться в будь-яку передпокій.
Вішалка PAN/19/9 Гоу Гербор настінна – елемент модульної системи Go від фабрики Gerbor-холдинг до передпокою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1840 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 890 ₴


Відправка з 02 травня 2026