Стелаж "Піксель 2" української меблевої фабрики Світ Меблів - ідеальний варіант для вашої вітальні.
Розміри (довжина*висота*глибина), мм:
- Загальні габарити - 718 х1845х320.
Матеріал: корпус ДСП.
Колір: німфеа,дуб аппалачі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный, Нимфея Альба, Дуб |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 718 мм |
| Глубина стеллажа | 320 мм |
| Высота стеллажа | 1845 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 369 ₴





Отправка с 13 мая 2026