Стелаж "Кубіка 3" української меблевої фабрики Світ Меблів - сучасні меблі для вітальні.
Розміри (довжина*висота*глибина), мм:
- Загальні габарити - 1072х1776х300.
Матеріал: корпус ДСП.
Колір: німфеа,дуб аппалачі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 5 |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1072 мм |
| Глубина стеллажа | 300 мм |
| Высота стеллажа | 1776 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 306 ₴




Отправка с 13 мая 2026