Стелаж "Кубіка 1" української меблевої фабрики Світ Меблів - сучасні меблі для вітальні.
Розміри (довжина*висота*глибина), мм:
- Загальні габарити - 1072х720х300.
Матеріал: корпус ДСП.
Колір: німфеа,дуб аппалачі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стеллаж |
| Тип этажерки | прямая |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество ярусов этажерки | 2 |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб, Нимфея Альба, Черный |
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры этажерки | |
| Ширина этажерки | 1072 мм |
| Глубина этажерки | 300 мм |
| Высота этажерки | 720 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 489 ₴




Отправка с 13 мая 2026