Тумба "Делі" KOM2K українського виробника Gerbor – це стильне та сучасне рішення для зберігання взуття.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 55 см,
- глибина – 36 см,
- висота – 120 см.
Матеріал: ЛДСП.
Колір: Дуб артизан.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Количество полок (отделений) для обуви | 2 шт |
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1200 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Высота | 550 мм |
| Колір | |
| Колір | Ясен сніжний |
Информация для заказа
- Цена: 3 560 ₴



Отправка с 04 мая 2026