Стінка у вітальню "Ребека плюс" від українського виробника Гербор додасть у ваш дім атмосферу сучасного мінімалізму та вишуканого смаку.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 250 см,
- глибина – 42 см,
- висота – 200 см.
Матеріал: ЛДСП.
Колір: Дуб артизан/німфеа альба.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2500 мм |
| Глубина стенки | 420 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Колір | |
| Колір | Дуб артизан/німфеа альба |
Информация для заказа
- Цена: 12 910 ₴



Отправка с 03 мая 2026