Стінка у вітальню "Нео" від бренду Gerbor - вишукана композиція, яка ідеально підійде для сучасних інтер'єрів. Її унікальний дизайн поєднує в собі елегантність та стиль, створюючи атмосферу затишку та комфорту.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 190 см,
- глибина – 40 см,
- висота – 200 см.
Матеріал: ЛДСП.
Колір: Дуб крафт золотий/бетон стайл.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1900 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 2000 мм |
| Колір | |
| Колір | Дуб ліворно/бетон темний |
Информация для заказа
- Цена: 11 640 ₴

Отправка с 03 мая 2026