Вітальня "Клер" від відомого українського виробника Gerbor привнесе до вашого інтер'єру нотки сучасного стилю та витонченості.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 225 см,
- глибина – 38 см,
- висота – 210 см.
Матеріал: ЛДСП.
Колір: попелястий / антрацит / дуб крафт золотий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2250 мм |
| Глубина стенки | 380 мм |
| Высота стенки | 2100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 040 ₴



Отправка с 03 мая 2026