Вітальня "Елліс" від Gerbor - це елегантна та сучасна стінка для вітальні, яка стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 220 см,
- глибина – 40 см,
- висота – 140 см.
Матеріал: ЛДСП.
Колір: Кашемір/дуб артизан.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1400 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 2200 мм |
| Колір | |
| Колір | Кашемір / дуб артизан |
Информация для заказа
- Цена: 8 860 ₴

Отправка с 03 мая 2026