Вітальня "Деоніс" від українського виробника Gerbor - це вишуканий вибір для сучасного інтер'єру.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 240 см,
- глибина – 45 см,
- висота – 185 см.
Матеріал: ЛДСП.
Колір: Чорний / німфея альба / дуб золотий крафт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2400 мм |
| Глубина стенки | 450 мм |
| Высота стенки | 1850 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 020 ₴


Отправка с 03 мая 2026