Вітальня "Венді" виконана в сучасному стилі - функціональна стінка для вашої кімнати. Виробник - українська меблева фабрика Гербор.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 195 см,
- глибина – 37 см,
- висота – 195 см.
Матеріал: ЛДСП.
Колір: Дуб крафт золотий/Чорний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 1950 мм |
| Глубина стенки | 370 мм |
| Высота стенки | 1950 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 630 ₴

Отправка с 03 мая 2026