Стінка у вітальню "Брік" від української компанії Гербор - це сучасне та стильне рішення для вашого інтер'єру.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 240 см,
- глибина – 40 см,
- висота – 190 см.
Матеріал: ЛДСП.
Колір:Дуб сонома/кашемір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2400 мм |
| Глубина стенки | 400 мм |
| Высота стенки | 1900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 170 ₴

Отправка с 03 мая 2026