Стінка у вітальню "Адель" від українського виробника Gerbor – це чудове рішення для сучасного інтер'єру вашої вітальні.
Габаритні розміри ДхГхВ :
- довжина - 230 см,
- глибина – 36 см,
- висота – 191 см.
Стінка виконана з якісних матеріалів – корпус та фасади з ЛДСП, що гарантує довговічність та міцність. Колір Дуб санремо світлий/німфе альба надає виробу елегантності та приємної теплоти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стенки (горки) | линейная (прямая) |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2300 мм |
| Глубина стенки | 360 мм |
| Высота стенки | 1910 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 980 ₴

Отправка с 03 мая 2026