Меблі у вітальню модульної системи "Каліста" подарують Вам відчуття затишку та комфорту. Дані меблі виготовлені українською меблевою фабрикою Світ Меблів.
Розміри (довжина*висота*глибина), мм:
-
Полиця навісна - 1300х200х176.
Корпус ДСП: Дуб Аппалачі / Антрацит.
Фасади ДСП: Дуб Аппалачі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Длина | 1300 мм |
| Высота | 200 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Наличие дверок | Нет |
| Глубина | 176 мм |
| Количество полок | 1 шт |
| Материал | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 482 ₴





Отправка с 13 мая 2026