Модульна система "Фріда" українського виробника Світ Меблів - це сучасні меблі, що забезпечать комфорт для Вашої оселі.
Розміри (довжина*висота*глибина), мм:
-
Тумба - 400х525х420.
Корпус ДСП: Чорний.
Фасади ДСП: Дуб Ліворно.
Ручка інтегрована: Дуб сонома / Чорна.
Модель обладнана висувними ящиками на направляючих повного висування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Світ Меблів |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 42 см |
| Высота тумбы | 52.5 см |
| Колір | |
| Колір | дуб ліворно/чорний |
Информация для заказа
- Цена: 1 304 ₴




Отправка с 12 мая 2026