ПРИЛІЖКОВА ТУМБА "Бруно" 2шх MiroMark має стильний дизайн, розумну ціну та практичність в експлуатації, що створює затишну атмосферу у Вашому домі.
Габаритні розміри:
- Висота: 385;
- Ширина: 601;
- Глибина: 380.
Матеріал корпуса: ЛДСП.
Матеріал фасаду: ЛДСП.
Колір: Корпус, Фасад - Кашемір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 60.1 см |
| Глубина тумбы | 38 см |
| Высота тумбы | 38.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 406 ₴







Отправка с 11 мая 2026