Прямокутне навісне дзеркало колекції "Бартон" українського виробника MiroMark підійде для будь яких приміщень, та стане їх гарним доповненням.
Габаритні розміри:
- Висота: 600;
- Ширина: 900.
Колір:Супер Мат Білий.
Без рами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Миро-Марк |
| Страна производитель | Украина |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал рамы | Без рамы |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 900 мм |
| Толщина | 22 мм |
| Высота | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 153 ₴




Отправка с 12 мая 2026