Полиця SFW/140 КАСПІАН БРВ (ВМК) настінна – елемент модульної системи Kaspian BRW від фабрики ВМК-Україна. Виготовляється із ДСП. Розділена двома вертикальними перегородками на три частини. Максимальне навантаження на полицю становить 10 кг.
Розміри: шир./вис./гл. – 143,5/40/30,5 см.
Розміри: шир./вис./гл. – 143,5/40/30,5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Ширина | 1435 мм |
| Высота | 400 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб сонома |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество уровней | 1 шт |
| Глубина | 305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 230 ₴


Отправка с 05 мая 2026