Комплект меблів "КАНДІ" ВМК - вишукані модульні комплекти для передпокою. Випускаються у контрастному поєднанні: «білий альпійський / дуб стірлінг / білий матовий». Рамкові фасади, декоративні планки, елегантні карнизи підкреслюють унікальний дизайн та надають виразності елементам. Застосовуються кулькові напрямні повного висування та навісні петлі HETTICH. Такі меблі допоможуть створити сучасний інтер'єр вашої мрії.
Габаритні розміри Вішака WIE75 В/Ш/Г – 110/55/2.6 см.
Колір:
- корпус – білий альпійський / дуб стірлінг;
- фасад – білий матовий.
Матеріал:
- корпус – ДСП;
- фасад – МДФ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Настенная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 5 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 750 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Высота | 1440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 440 ₴



Отправка с 02 мая 2026