Модульна стінка "Канді" ВМК (БРВ) - це ідеальний вибір для тих, хто цінує високу якість, стиль і функціональність в одному рішенні.
Матеріали: ДСП/МДФ.
Габаритні розміри Полки SFW вис./шир./гл.: – 42,6/160/36,4 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Ширина | 1600 мм |
| Высота | 426 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 364 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 770 ₴




Отправка с 05 мая 2026