Полиця Джулі POL/136 української меблевої фабрики ВМК (БРВ) чудово підійде для вашого сучасного інтер'єру.
Габаритні розміри:
- довжина 136.5 см,
- глибина – 30.5 см,
- висота – 3.2 см.
Ця полиця виготовлена з ДСП, що гарантує її міцність та довговічність. Колір Акація додасть теплоти та затишку у вашу кімнату.
Полиця Джулі POL/136 є навісною та призначена для зберігання речей. Її стиль підійде до будь-якого сучасного дизайну, а колекція Джулі надасть вашому інтер'єру особливу особливість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМК-УКРАЇНА |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Акация |
| Длина | 1365 мм |
| Высота | 32 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Количество уровней | 1 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Глубина | 305 мм |
Информация для заказа
- Цена: 252 ₴



Отправка с 05 мая 2026